חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הרמת כוסית לכבוד חג הפסח

10/05/2016

בתאריך 11.4.16 נערכה הרמת כוסית מסורתית לכבוד חג פסח לאוכלוסיית הגימלאים והאלמנות בני 75+ במחוז הדרום.

 

האירוע התקיים בבית יציב, בראשות יו"ר המחוז הנכנס, מר ניסן בגולה ובהשתתפות כ-100 חברים. כיבדו אותנו בנוכחותם, חברים מהנהלת המחוז, יו"רי סניפים, הגב' יהודית פלס מ"משען" וחברים נוספים.

 

מנהל המחוז, מר לוגסי אברהם פתח את האירוע, בירך את החברים וקבוצת האלמנות שהצטרפה למפגש, והתייחס באריכות לנושא הביטוח הרפואי על כל היבטיו. כמו כן, הוא הזמין את החברים להסתייע במזכירות המחוז בכל שיחפצו וזאת לאור הנסיון שצברנו במהלך השנים.

 

מר רויטמן אריה צילם את האירוע בהתנדבות ועל כך הוקרתינו.

 

החברים נהנו ממפגש מרגש, ארוחה עשירה ומגוונת, הרצאתו של דר' נגילה צבי, כאשר ברקע התנגנה מוזיקת רקע של ה-d.j מוטי.

 

מר פרץ לב, בקול מלא התרגשות בירך את הנוכחים, וסקר את היקף פעילותו הן במסגרת "צוות" והן מחוצה לו, והודה לכל מי שעסק במלאכת ארגון הערב.

 

יו"ר המחוז ציין אף הוא את התרגשותו מהמפגש עם החברים הוותיקים המזכירים נקודות במהלך ההיסטוריה האישית שלו, ההיסטוריה של ארץ ישראל וארגון "צוות". הוא הביע את הוקרתו על פעילותו ארוכת השנים של מר פרץ לב, תודתו למנהל המחוז, למזכירת המחוז ולמתנדבים שסייעו בארגון והצלחת הערב, ואיחל לכולם בריאות, אריכות ימים וחג שמח להם ולבני משפחותיהם.

 

בסיום האירוע חולק שי לחברים – מארז 2 בקבוקי יין והגדה של פסח. ואילו לחברים המוגבלים שנבצר מהם להגיע לאירוע יועבר השי באופן אישי לביתם, ע"י מר פרץ לב.

 

 

 

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד