חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

נשף שנתי 2015

3/01/2016

ביום ראשון ה-13 לדצמבר 2015, נר שמיני של חג החנוכה, נערך כמסורת בסניפנו, הנשף השנתי של "צוות" סניף יבנה.

 

בנשף סיכמנו את הפעילות הענפה של שנת 2015, בהשתתפות 250 חברים ואורחים.

 

הערב החל בהתכנסות החברים באולם האירועים המפואר "עדיה", וכלל מפגש בין חברים וחברות, החלפת כמה מילים להיזכר קצת בעבר, ואולי גם הזלת דמעות של שמחה. כל זה בליווי מטעמים חמימים וטעימים, עם יין ובירה כיד המלך.

 

עד מהרה לאולם נכנסים, וסביב לשולחנות ערוכים לתפארת, מתיישבים.

 

יו"ר הסניף מכריז על פתיחת האירוע, ועל הבמה עולה המנחה, אסף אשתר, שמברך את הנמצאים, ומזמין את דוד רז ,מזכיר הסניף, להדליק נר שמיני של חנוכה.

 

חבר הנהלה מברך, ובסלסולי גרונו פוצח בשיר על חנוכה.

 

השולחנות עמוסים מכל טוב, והחברים כבר טועמים.

 

בלי ברכות ונאומים אי אפשר, ולכן שמואל פז, היו"ר, מסכם את הפעילות הענפה שבוצעה במהלך כל השנה, בתחומי התעסוקה, טיולים והרצאות.

 

גם ראש העיר, מר גוב ארי צבי, נשא דברי ברכה ושיבח את פעילות הסניף ("אין להם יום אחד פנוי בשבוע").

 

שמענו גם ברכות מפי יו"ר המחוז, מר גונן יואל, ומפי יו"ר "צוות", ד"ר לוי ברוך, אשר מסיים את תפקידו, ועל כך קיבל מאיתנו שי ותעודת הוקרה על פועלו בתחום.

 

ואיך אפשר בלי מופע אומנותי באירוע חברתי, אסף אשתר וחברו הנעימו לנו את המשך הערב בשירי ארץ ישראל, בחידות על השיר העברי ובשירים נושאי שמות נשים. אסף הזמין חברים לשיר שירי ארץ ישראל, ולבמה עלו חברנו שלמה טל, נוה יוסי ומכלוף לוי שפצחו בשיר להנעים את אוזנינו.

 

לאחר הפוגה קצרה של טעימות ואכילה של המנה העיקרית, על הבמה עלתה הזמרת שרון חזיז, ובמקצבים עבריים ססגוניים ומעט מוזיקה לריקודים הסתיים הערב הכל כך נעים.

 

כאן המקום לומר תודה לכל החברים שהגיעו לאירוע המקסים, ומילה צנועה, "תודה" למארגנים, חברי הנהלת הסניף, וצוות אולם "עדיה" על הסיוע בהפקת האירוע.

 

כתב: חבר הנהלת "צוות" יבנה, קמלגרן אריק. צלם אירועים: בורוכוב.

 

 

 

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד