חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ערב תרבותי-חברתי לסיכום שנת 2014

26/11/2014

ערב תרבותי-חברתי מחוזי נערך גם השנה, בתאריך 13 נובמבר 2014, והפעם בהיכל התרבות העירוני בעפולה, שהיה מלא מ"פה לפה", וזאת כמו הערב הקודם, שנערך בכרמיאל. הערב היווה חלק מפעילות המחוז לרווחת החבר.

הערב החל במפגש רעים וכיבוד במזנון על בסיס רכישה עצמית, רעיון שזכה להדים מצוינים ולתשבחות של החברים. אין זו הפעם הראשונה שהכיבוד בערב תרבותי-חברתי, הינו על בסיס רכישה עצמית והסתבר שרעיון זה זוכה לתמיכה נרחבת בקרב החברים.

 

מפגש החברים הינו הצלחה נוספת של כנסים וערבים אלו וחברים רבים לא יכלו להיפרד לאחר שהחליפו חוויות וזיכרונות משותפים משרותם בצבא. באירוע כגון זה, חשים החברים את התחושה "ביחד", תחושת המשפחה הגדולה משפחת "צוות", תחושה של גאווה והזדהות עם הארגון.

 

את הכנס הנחה מנהל המחוז אליקו חן חתוכה, שרכש ניסיון רב בהנחיית ארועים קודמים של המחוז והנחה את הערב במקצוענות ראויה לציון.

 

 


 

ברכות נישאו ע"י ראש העיר עפולה, שהדגיש את המחויבות שלו ושל העיר לעזור ליו"ר סניף העמקים ככל שניתן. יש לציין שקודם לארוע זה, התארחו יו"ר צוות ד"ר ברוך לוי , מנכ"ל צוות דן נדיב, יו"ר המחוז איציק חביו ויו"ר סניף העמקים מנחם מעוז, בלשכתו של ראש העיר מר יצחק מירון, ודנו איתו בקשרים שבין הרשות לבין "צוות" וסניף העמקים, שמרכזו בעפולה. ראש העיר הבטיח להיענות לבקשות, להדק את שיתוף הפעולה עם הסניף ובעיקר לגבי הבקשה למשרד לסניף.  

 

יו"ר "צוות" ברוך לוי עדכן את החברים לגבי הנושאים העומדים על הפרק ומטופלים ע"י הנהלת "צוות",  קבלת תוספת השכר, הפעימה האחרונה בינואר 2015, שלאחריה נשתווה לתוספות שקיבלו עובדי המדינה במשך השנים האחרונות. כמו כן, על כי עלינו להיות גאים על ההצלחה בפטור מהיוון, פטור שבו זכו עד כה כ-3,700 חברים. כמו כן, את דמי הרווחה שנקבל לקראת חנוכה והשנה בסכום גדול יותר שיעמוד על 530 ₪.

 

יו"ר המחוז התייחס בדבריו על הצורך בהמשך ההתנדבות וכן על כך שנושא זה יעמוד גם בשנת 2015 כנושא מרכזי שהמחוז חרט על דגלו.

 

בחלק האמנותי הופיע זמר הנשמה יואב יצחק, שבקולו המלטף והמיוחד ובשיריו "פני מלאך", "זה הזמן לסלוח", "תני חיבוק ילדונת", "עד חצי המלכות" ועוד, סחף את הקהל, שהצטרף אליו בשירה אדירה, לאורך כל מהלך ההופעה.

 

יש לציין את מנהל המחוז אליקו חן חתוכה ומזכירת המחוז רחל אסטמן על הארגון המדוקדק והראוי לציון של הארוע, את תרומתו של גרשון מהטלוויזיה הקהילתית של "צוות", שצילם בסטילס ובוידיאו את הארוע, את תרומתה של חנה שביט, חברת הוועד המנהל של המחוז, שעזרה בכל בפעילות הקשורה לארגון ועזרה בארוע, וכן את חברי הנהלת הסניף המארח, בראשותו של יו"ר הסניף, מנחם מעוז.  

 

תודתנו למנכ"ל היכל התרבות בעפולה יניב בוגנים, למנהל התפעול גולן וקנין ולמנהל הטכני שימי סעדה, על תרומתם ועזרתם בכל שלבי התכנון ובכל מהלך הארוע.

 

יבואו על הברכה כל מי שעסק בתכנון, שיווק, ארגון והפקת הארוע המוצלח.

 

 

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד