חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

1,100 חברי "צוות" בכנס השנתי של מחוז חיפה והצפון

23/06/2013

"צוות", ארגון גמלאי צה"ל במחוז חיפה והצפון, ערך בתאריך 17.6.13 את הכנס המחוזי המתקיים אחת לשנתיים. באירוע בתיאטרון הצפון השתתפו 1,100 חברי הארגון. הכנס תוכנן והופק על ידי חברי המחוז, כולם מתנדבים. לצורך תכנון וארגון הכנס הוקמה ועדה, בה השתתפו ישעיהו פטוקה – סגן יו"ר המחוז, יפה בהט – חברת ועד המנהל המחוזי, חנה שביט – חברת ועד המנהל המחוזי, יוסי לוי – חבר ועד המנהל המחוזי, גדליה בן דור – גזבר המחוז ואליקו חן חתוכה – מנהל המחוז.

 

מחוז חיפה והצפון מונה כ-8,000 חברים ואלמנות. עם חברי "צוות" בצפון נמנים גם כ-600 דרוזים, בדואים וצ'רקסים גמלאי צה"ל, המשלבים פעילות ייחודית במסגרת מסורתית ומורשתם, בצד השתתפותם הערה בפעילות הכללית שבאה לידי ביטוי גם בכנס זה.

 

 

 

הכנס, שעמד השנה בסימן ההתנדבות, העלה על נס את תרומת חברי "צוות" למדינה, לעם, לחברה, לקהילה ולארגון. הכנס נפתח בקבלת פנים ברחבת התיאטרון עם הכיבוד של "גרג", וכלל גם את תזמורת כלי הנשיפה "כלים שלובים", שהנעימה למשתתפים את הזמן במחרוזות של מנגינות מוכרות. כמו כן, צפו המשתתפים בפעילות הסניפים על מסך ענק שהותקן ברחבה ובמופע לייזרים שהוקרן על קיר מבנה התיאטרון. ברחבה ניתן היה לראות גם דוכני התנדבות של עמותות שקראו לעוד חברים להתנדב והיו שלא נרתעו וחתמו במקום על טופס התנדבות לאחת העמותות שהקימו דוכן במקום.

 

חברי "צוות" מחכים למפגש רעים זה וקשה היה לנתקם אחד מהשני ולהכניס את הקהל הרב לאולם. במפגש החברתי, בו הוחלפו חוויות וזכרונות משותפים, חשים החברים את תחושת "הביחד", תחושת המשפחה הגדולה, משפחת "צוות", תחושה של גאווה והזדהות עם הארגון.

 

הכנס, בהנחייתו של ד"ר אבשלום קור, הנחייה מקצועית ראויה לשמה, החל בהעלאת זכרם של חברי המחוז שהלכו לעולמם מאז הכנס הקודם, לפני שנתיים. זכרם של החברים הועלה בעזרת מצגת פרי יצירת המחוז, מלווה בתמונות הנפטרים, מעמד מרגש שלווה על ידי מאסטרו יוסי זייפרט, שליווה בנגינה. לאחר שירת התקווה ובהמשך הערב, הנעימה את הזמן להקת "צוות" המתחדשת בניצוחו של המאסטרו. ברכות נישאו על ידי יו"ר המחוז יצחק חביו, יו"ר "צוות" ד"ר ברוך לוי ואלוף פיקוד הצפון, שזו לו הופעתו השנייה וברציפות בכנס השנתי. במהלך סקירתו הביטחונית הדגיש האלוף את האיום האירני.

 

את האירוע כיבדו בנוכחותם סגן יו"ר צוות ויו"ר מחוז השרון מוטי בר דגן, מנכ"ל "צוות" דן נדיב, שמכבד אותנו בכל אירוע, גם אם מדובר באירוע סניפי, ויו"ר מחוז דן יהודה פרץ ומנהל מחוז דן אלי ינאי.

 

בהמשך הערב חולקו תעודות הוקרה על ידי אלוף הפיקוד, יו"ר צוות ד"ר ברוך לוי, יו"ר המחוז יצחק חביו, יו"ר ועדת ההתנדבות הארצית נפתלי שגיא ויו"ר ועדת ההתנדבות של המחוז שמואל הראל, לחמישה חברים: יוסף סלח – סניף מרכז הגליל, לוי בן אבן – סניף גליל תחתון, יצחק הוכברג – סניף חדרה, ישראל ואקנין – סניף העמקים, חנה הראל בשמו של נורי הראל - סניף הקריות, שנפטר כחודש לפני הכנס. תעודות ההוקרה ניתנו למתנדבים המצטיינים של המחוז, שבלטו בהתנדבות ובעשייה ייחודית למען הקהילה ו"צוות", ארגון ערכי הפועל במישורים רבים לרווחת חבריו ונרתם למשימות התנדבות למען החברה והקהילה.

 

 

 

צילום האירוע בסטילס ובווידיאו בוצע ע"י צוות הטלוויזיה הקהילתית של "צוות", משה אבן פז וגרשון איתן. על קבלת הפנים, הכיבוד, ארגון התזמורת ופתרון נושאים נוספים, היה ממונה סניף הקריות, הסניף המארח, בראשותו של יו"ר הסניף אריאל כרמון.

 

בחלק האומנותי הופיע בועז שרעבי במופע החדש "אני שמח בך", שכלל את שיריו הידועים והאהובים בעיבודים חדשים ובליווי תזמורת. ההופעה גרפה את כל הקהל הגדול, שהצטרף לבועז בשירה בכל מהלך ההופעה.

 

תודה מיוחדת למנהל המחוז אליקו חן חתוכה ולמזכירת המחוז רחל אסטמן על הארגון המדוקדק והראוי לציון של ערב זה. תודתנו גם למנכ"ל התיאטרון עדי קאופמן ולסמנכ"ל התיאטרון סיוון בראונר.

 

להתראות בכנס המחוזי הבא.

 

 

 

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד