חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ערב תרבותי-חברתי "מחוז הצפון

8/11/2012

כמיטב המסורת רבת השנים ב"צוות" מחוז הצפון, נערך בתאריך 1 נובמבר 2012 ערב תרבותי-חברתי מחוזי והפעם, זו הפעם הראשונה, בהיכל התרבות בכרמיאל (הבית של התרבות בצפון), באולם שהיה מלא מפה לפה.

 

הערב, שנערך בסיסמה: "עם הפנים לפריפריה", הופק כולו על ידי מנהל המחוז אליקו חן חתוכה, בסיוע של חברים מהוועד המחוזי ורחל אסטמן מזכירת המחוז. צילומי הסטילס והווידיאו במפגש החברים ובמהלך האירוע בוצעו ע"י צוות הטלוויזיה הקהילתית של המחוז ב"צוות": משה אבן פז יו"ר סניף חדרה, צביקה גינצבורג מסניף העמקים והצלם גרשון איתן.

 

לאחר מפגש חברים וכיבוד קל, חלקו הראשון של הכנס, עליו ניצחו חברי הנהלת סניף כרמיאל בראשותו של יו"ר הסניף שלומי קליין, החל החלק הטכסי, בהנחיית מנהל המחוז אליקו. בחלק זה ברכו את המשתתפים ראש עיריית כרמיאל, העיר המארחת, מר עדי אלדר, שהעלה על נס את שיתוף הפעולה עם סניף "צוות" בעיר ואת התרומה הגדולה של סניף זה לרווחת החברים חברי הסניף. אחריו בירך את הנוכחים יו"ר "צוות" ד"ר ברוך לוי, שפירט בפני החברים את הישגי "צוות" לאור הסכם הגמלה שאושר ע"י הכנסת לפני יציאתה לפגרה, תוך הדגש על שיעורי הזכאות, אחוזי הזכאות וכן הזכאות לפטור מהיוון. אחרון המברכים היה יו"ר המחוז איציק חביו, שהעלה על נס את פעילות סניף כרמיאל בראשותו של שלומי קלין ואת כמות המשתתפים הגדולה שהגיעו מסניפי הפריפריה. בערב נכח גם מנכ"ל "צוות" דן נדיב, שבמשך שלוש שנים אחרונות לא נח ושקד יחד עם יו"ר הארגון ד"ר ברוך לוי על גיבוש הסכם הגמלה, שאת תוצאותיו והחזרי הכספים רואים החברים בתלושי השכר.

 

החלק האמנותי של הערב כלל את הופעתו של הזמר והפייטן אביהו מדינה, שהלהיב את החברים, שלא הפסיקו לשיר ולסלסל איתו בכל מהלך ההופעה. כאן המקום להדגיש שאביהו מדינה נבחר להגיש את החלק האמנותי של הערב לאחר שקיבל באותו יום את אות השלטון המקומי מראש העיר כרמיאל: ליוצר, המלחין והזמר שהעלה לתודעת הציבור בישראל את הזמר הים תיכוני.

 

עוד באותו ערב קיבלנו במחוז חוות דעת מעולות ותודות על אירוע זה. לאור הצלחת האירוע, יתקיימו בעתיד אירועים דומים במחוז.

 

 

 

 

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד