חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ערב תרבותי חברתי במחוז הצפון

17/06/2012

כמיטב המסורת רבת השנים במחוז הצפון, נערך בתאריך 10 ביוני 2012 ערב תרבותי מחוזי בהיכל התיאטרון קרית מוצקין, באולם מלא מפה לפה. הערב הופק כולו על ידי מנהל המחוז אליקו חן חתוכה, יחד עם חברים מוועד מנהל המחוז. צילומי סטילס ווידאו במהלך כל הערב בוצעו על ידי צוות הטלוויזיה הקהילתית של המחוז, בראשותו של איתן גרשון ובעזרתו של צביקה גינצבורג מסניף העמקים.

 

לאחר מפגש חברים וכיבוד קל, החל החלק הטכסי. הערב, בהנחייתו של מנהל המחוז אליקו, נערך לכבוד יו"ר המחוז היוצא אל"מ (מיל.) אבי תלם, שסיים את תפקידו לאחר יותר מ-20 שנים בהן תרם רבות לחברים כסגן יו"ר צוות וחבר הוועד המנהל הארצי (הנהלה ארצית), ובמחוז הצפון כיו"ר המחוז בין השנים 2004-1991 ו-2008-2004, ובמשך כל השנים, חבר בוועד המנהל המחוזי (הנהלת המחוז).

 

כמו כן נפרדו חברי המחוז מחברי ההנהלה שסיימו את התנדבותם בקדנציה האחרונה: אלי אסף, חיים יונג, מושיקו כהן וחנה קפלן, אלמנתו של אהרון קפלן ז"ל.

 

יו"ר המחוז הנכנס איציק חביו בירך את הנוכחים והעלה על נס את תרומתם של היו"ר היוצא וחברי ועד המחוז שסיימו את התנדבותם.

 

מנכ"ל צוות" דן נדיב בירך את החברים והבהיר את הצעדים המתבצעים על ידי יו"ר צוות, נציגי צה"ל ומשרד הביטחון בהקשר לפעילות במאבק על הגמלה.

 

חברי ההנהלה שסיימו את תפקידם עלו לבמה עם בנות הזוג וקיבלו מיו"ר המחוז וממנכ"ל צוות תעודת הוקרה על תרומתם ארוכת השנים לחברי הארגון. לבנות הזוג שלהן הוענק זר פרחים מדהים ע"י מזכירת המחוז גב' רחל אסטמן, על כך שתרמו תרומה גדולה בכך שאפשרו לבעלים להתפנות ולהתנדב לפעילות הברוכה בה עסקו.

 

החלק האמנותי של הערב כלל את הצגת הבידור "קצרות ולעניין" עם חני נחמיאס, ציפי שביט ועירית ענבי. במופע צחקו "הקצרות" (כ-1.50 מטר בלבד גובה כל אחת מהן) על גברים, נשים, נישואין וגירושין. המופע עורר התפרצויות צחוק ללא הפסקה מהחברים.

 

לאור חוות הדעת שהתקבלו מהחברים והצלחה הגדולה של  האירוע, בכוונת המחוז לקיים ערב תרבותי חברתי נוסף לחברי המחוז עוד במהלך שנת 2012.

 

 


בתמונה: אבי תלם מקבל תעודת הוקרה מידי דן נדיב מנכ"ל צוות

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד