חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

"צוות אקטואלי": zoom על העולם - קובה - מסע במנהרת הזמן

איך מתנהלים החיים במדינה? איך עובדת תעשיית הטבק המפורסמת? מהו צביונה המיוחד של קובה ולמה היא נראית כפי שהיא נראית? משה שי, שהגיע לקובה זמן קצר לאחר שנפתחה, בתחילת שנות ה90, חזר אליה במשך השנים כצלם וכמדריך והכיר אותה בגובה העיניים.

 

בהרצאה נחצה את קובה לכל אורכה מן הקצה אל הקצה, את האי הטרופי היפה והתוסס שחי עדיין ברובו בשנות השישים של המאה הקודמת. הרצאה ויזואלית ומעמיקה על המדינה המסקרנת שהייתה אטומה לעולם שנים רבות, נפתחה לעולם בתחילת שנות התשעים, עדיין לא מיישרת קו עם שאר העולם ונותרה כאחד המעוזים האחרונים של הקומוניזם בעולם.

 

נטייל בהוואנה, בשדות הטבק, סנטיאגו דה קובה, נשמע על המוזיקה, המכוניות, גם היסטוריה ונושאים רבים נוספים ואיך קובה חיה בגובה העיניים.

 

משה שי – צלם עיתונות דוקומנטרי וגיאוגרפי למעלה מ-35 שנה במגזינים המובילים בארץ ובעולם. במסעותיו הרבים בעולם תיעד בסגנונו הייחודי נוף אנושי, היסטוריה וסיפורי חיים, חקר ויצר היכרות בלתי אמצעית עם עמים ותרבויות אקזוטיים ונידחים. מדריך טיולים ומוביל קבוצות ומסעות צילום ליעדים נבחרים שהכיר מקרוב, יזם ואוצר תערוכות צילום, עורך ספרי צילום והוציא לאור את הספר "אומרים שהיה פה שמח", על גיבורי התרבות בשנות השמונים, וכן מרצה בנושאים רבים ומגוונים במכללות ובמוסדות תרבות בכל רחבי הארץ.

 

הרישום ללא עלות, מספר המשתתפים מוגבל על בסיס כל הקודם.

 

לנרשמים יישלח קישור להרצאה בזום במייל וב-SMS יום לפני קיום האירוע.

 

30 דקות לפני תחילת ההרצאה ייפתח הקישור בזום ושם תאושר כניסתכם לצפייה.

22/04/2021
10:30 - 11:30
זום
4/22/2021 10:30 4/22/2021 10:30 Asia/Jerusalem "צוות אקטואלי": zoom על העולם - קובה - מסע במנהרת הזמן
זום
מארגן האירוע


לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד