חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

צוות אקטואלי: zoom על העולם - אנטרקטיקה – היבשת הקפואה

מהו סיפורה המסתורי של היבשת הקפואה בעולם? מי היה הראשון לגלות אותה, ומה צופן עתידה? הרצאה ייחודית מסוגה על המקום הרחוק ביותר בעולם.

 

במסע מתועד אל היבשת הקפואה, משה שי מביא אלינו תצלומים של נופי הבראשית הפראיים ויספר על ההיסטוריה המרתקת של כובשי הקוטב הדרומי ועל מגלי עולם נוספים. במהלך ההרצאה יוצגו תצלומים רבים ומרהיבים של היבשת ושל בעלי החיים הייחודיים למקום ובמספרים עצומים כמו הפינגווינים - הילידים האמיתיים של אנטארקטיקה ושל היבשת, תחנות המחקר, פילי ים, אלבטרוסים, ליוויתנים ועוד, ונופי ארץ בתולית שיד אדם כמעט ולא נגעה בה.

 

משה שי – צלם עיתונות דוקומנטרי וגיאוגרפי למעלה מ-35 שנה במגזינים המובילים בארץ ובעולם. במסעותיו הרבים בעולם תיעד בסגנונו הייחודי נוף אנושי, היסטוריה וסיפורי חיים, חקר ויצר היכרות בלתי אמצעית עם עמים ותרבויות אקזוטיים ונידחים. מדריך טיולים ומוביל קבוצות ומסעות צילום ליעדים נבחרים שהכיר מקרוב, יזם ואוצר תערוכות צילום, עורך ספרי צילום והוציא לאור את הספר "אומרים שהיה פה שמח" על גיבורי התרבות בשנות השמונים, וכן מרצה בנושאים רבים ומגוונים במכללות ובמוסדות תרבות בכל רחבי הארץ.

 

הרישום ללא עלות, מספר המשתתפים מוגבל, על בסיס כל הקודם זוכה.

 

לנרשמים יישלח לינק להרצאה בזום במייל וב-SMS יום לפני קיום האירוע.

 

30 דקות לפני תחילת ההרצאה ייפתח הקישור בזום ושם תאושר כניסתכם לצפייה.

 

18/02/2021
10:30
זום
2/18/2021 10:30 2/18/2021 10:30 Asia/Jerusalem צוות אקטואלי: zoom על העולם - אנטרקטיקה – היבשת הקפואה
זום
מארגן האירוע


לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד