חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בג"צ – הגדלת אחוזי הרמטכ"ל

14/02/2021

ארגון ״צוות״, באמצעות באי כוחו, בראשם היועץ המשפטי עו״ד ברוך אברהמי וצוותו, הצטרף לפני מספר חודשים ביוזמתו למשיבים לעתירת ״העמותה לצדק פיננסי״, והביע לאורך כל הדיונים בבג״צ התנגדות נחרצת ומנומקת היטב כנגד הניסיון לפגוע במה שמכונה ״הגדלת הרמטכ״ל״, כרכיב חוקי הקיים עשרות שנים בגמלה.

 

המאבק המשפטי קשה ומורכב, עמדת צה״ל היא נגד העתירה, כמובן, ועם זאת, עמדתנו, כארגון ״צוות״, המופיע כצד משיב בעתירה, חד-משמעית נגד, ואנו נמשיך לפעול כנגד הניסיון לפגוע בגמלאי צה״ל והפורשים העתידיים, ולהיאבק בכל הכלים המשפטיים והציבוריים העומדים לרשותנו.

 

מצורפת לעיונכם איגרת שהופצה על ידי רמ״ט אכ״א לאנשי הקבע, ברוח החלטת שופטי בג״צ. ברור שאם, חלילה, תתקבל החלטה גורפת וקיצונית כדרישת העותרים ובתמיכת האוצר, יהיו לה השלכות חמורות על משרתי הקבע בהווה ובעתיד, ובוודאי שעל גמלאי צה״ל.

 

הדעת אינה סובלת פגיעה קשה שכזו, לא רק במישור הכלכלי, אלא אף במישורי הרווחה, איכות החיים, יכולת הקיום של רבים מגמלאי צה״ל, והיא תשפיע כמובן לרעה על הנכונות של הדורות הבאים להמשיך בשירות הקבע ולקשור את גורלם ועתיד משפחותיהם עם שירות הקבע בצה״ל. נוסיף לעמוד על המשמר ונעדכן בימים הקרובים ככל שדברים יתפתחו.

 

מצורף לעיונכם גם דיווח של היועץ המשפטי של "צוות" עו"ד ברוך אברהמי.

 

בריאות איתנה לכולם.

 

 

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד