חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ידיעות בלתי מוסמכות בערוצי התקשורת

19/10/2020

אנו עדים בשבועות האחרונים לפניות של גמלאי צה״ל שאינם חברי ״צוות״, לגורמי אגף כוח האדם בצה״ל ולמופ״ת בסוגיות שונות, שאינן קשורות לפונים ולצרכיהם האישיים, אלא לקהלים שונים בקרב גמלאי צה״ל ואלמנות/אלמני גמלאי צה״ל.

 

אנו מוצאים לנכון להתריע ולהזהיר מלהסתמך על תשובות, עצות והמלצות מגורם פרטי בלתי מוסמך ובלתי מעורב בעבודות המטה, בכיווני הפעולה, בפרטים ובנתונים, ומלקבל החלטות הנשענות על המלצותיו לפעולה, שמשמעותן עלולה, לעתים, חלילה, להיות הרת גורל במונחים בריאותיים, כלכליים ואחרים.

 

״צוות״ הוא הכתובת לכל הנושאים המעסיקים את כולנו כגמלאי צה״ל חברי הארגון, הוא הגוף המקיים עבודת מטה שוטפת מול גורמי משרד הביטחון, משרד האוצר, רשות המסים וצה״ל, והוא המוסמך לתת מענה לכל פנייה שלכם, חברי ״צוות״, באמצעות הסניפים, המחוזות וכל אמצעי המידע וההתקשרות הרשמיים: אתר ״צוות״, דף הפייסבוק, ה״צוותון״, הדואר האלקטרוני והמענה הטלפוני במזכירות הארגון במחוזות ובסניפים.

 

גורמי אכ״א ומשרד הביטחון ימשיכו להשיב לכל בירור ופנייה אישית של כלל גמלאי צה״ל בנושאים אישיים ופרטיים, הנוגעים לפונה בלבד. הם יימנעו מלתת מענה לפנייה פרטית של מאן דהוא בסוגיות הקשורות לחתך רחב של חברות וחברים, ולא לפונה עצמו.

 

אנו שבים ומתריעים כי מידע המופץ בקבוצות פייסבוק שונות, קבוצות ווטסאפ ועוד, ברבים מן המקרים, אינו מידע אמין, בדוק ומוסמך וכל הפועל בהתאם להצעות ולהמלצות הנמסרות בפורומים כגון אלה, עושה זאת על אחריותו בלבד. הנהלת ״צוות״ מודעת היטב לניסיונות של כמה גמלאים שאינם חברי הארגון, המתאמצים נואשות בניסיונות חוזרים ונשנים, לייצר ״צירים עוקפים״ או ״מקבילים״ לשירות הניתן על ידי ״צוות״, ורואה בהם לא יותר מניסיונות מגוחכים ואף מסוכנים לעתים, המונעים מסיבות וממשקעים אישיים של בודדים. ניסיונות אלה עלולים להזיק, חלילה, בחלק מהמקרים לרבים מכם, לפתח ציפיות לא מבוססות ולהביא אף לעגמת נפש מיותרת.

 

אנו עומדים לשירותכם בכל נושא, בכל צורך ובכל ערוצי המידע והתקשורת וקוראים לכם לוודא שכל המידע האמין והמוסמך בידיכם בטרם תקבלו כל החלטה משמעותית, בריאותית, כלכלית או אחרת. לא נישא באחריות למהלכים שיתבצעו בערוצים פרטיים שלא באמצעות מערך השירות המקצועי שלנו, העומד לרשותכם.

 

בברכת בריאות איתנה.

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד