חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פגישה עם מנכ"ל משרד הביטחון הנכנס האלוף במיל' אמיר אשל

4/08/2020

ב-3 באוגוסט 2020 התקיימה פגישה בהשתתפות יו״ר ״צוות״ מוטי בר דגן, מנכ״ל ״צוות״ דן נדיב, יו״ר ועדת זכויות מוטי שגיא, תא״ל במיל' צביקה וקסברג, היועץ המשפטי של ״צוות״ עו״ד ברוך אברהמי ויועץ התקשורת של ״צוות״ אילן אוסטפלד, עם מנכ״ל משרד הביטחון החדש האלוף במיל' אמיר אשל ונציג היועכ״ל.

 

בפגישה, שהתקיימה ב-zoom נוכח מגבלות הקורונה, הוצגו למנכ״ל משרד הביטחון תחומי הפעילות של "צוות" והסוגיות המרכזיות העומדות בליבת העשייה והטיפול של הארגון. היו״ר סקר בפני המנכ״ל את הארגון בכללותו, כולל תחומי הליבה שבהם הארגון מטפל. מנכ״ל "צוות" העלה נושאים מרכזיים בתחום הזכויות, בהם שחיקת הגמלה, התביעה נגד רשות המסים בנושא תיקון 190, בג״צ הגדלת הרמטכ״ל, סוגיית ההיוון ״לכל החיים״, הסכם המגזר הציבורי עבור הפורשים בשנים האחרונות, כפל גמלה לעובדי המגזר הציבורי והיערכות לקליטת פורשי הפנסיה הצוברת.

 

מנכ״ל משרד הביטחון אמר בסיכום הפגישה כי הוא מכיר באופן אישי ומוקיר את פועלו של ארגון ״צוות״ במשך שנים, ביקש למסור את הערכתו לאלפי מתנדבי ״צוות״ בכל הארץ, וציין כי גם כשמדינה מצויה במשבר בריאותי וכלכלי חמור במיוחד, יש לו מחויבות אישית, ובוודאי כמי שעומד בראש המערכת של משרד הביטחון, לעשות כל שניתן כדי לקדם את הטיפול בסוגיות המרכזיות, בוודאי באלה המקשות ומכבידות על רבים מגמלאי צה״ל.

 

המנכ״ל אשל ציין עוד כי משרד הביטחון יהיה כתובת עבור ״צוות״ בכל הסוגיות שעל הפרק ובכל צורך שיעלה, והבטיח לפעול שכם לשכם עם הנהגת ״צוות״ אל מול גורמים ממלכתיים ומשרדי ממשלה רלוונטיים כדי לאתר פתרונות ולתת מענה למי שהקדישו מירב שנותיהם למען ביטחון ישראל.

 

נקבע כי עבודת המטה המתואמת בין משרד הביטחון ל״צוות״ תתקדם ותימשך.

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד