חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סניף חדרה: נסיעה ליריד "חבר" בשילוב שני סיורים

לקראת ראש השנה תשע"ג עורך כמנהגו "חבר" יריד לטובת כל כוחות הביטחון בגני התערוכה בתל אביב בין התאריכים: 26 לאוגוסט עד 13 לספטמבר 2012. אנו נצא ליריד ביום שני, 27 באוגוסט, וננצל יום זה לסיורים מודרכים ומעניינים באתרים במרכז הארץ שטרם ביקרנו בהם.

בסיורנו הפעם נבקר בפארק אריאל שרון, שהינו הפארק המטרופוליני של ישראל, אחד הפרויקטים הגדולים בעולם בתחום השיקום הסביבתי, וייחודו בכך שבסיום השיקום ישרת שטח פארק זה את תושבי מדינת ישראל.

הפארק, שרבים מכירים את שמו הקודם "מזבלת חיריה", הופך לפארק בו הופכים תל אשפה לריאה ירוקה שתכלול אמפיתאטרון, אגם, טיילת, בתי קפה, מתקני ספורט, מוקד ארכיאולוגי, אתרי מורשת, מרכז צפרות, נחלים, ואגני מים ירוקים.

זהו פרויקט הנדסי המבוסס על עקרונות אקולוגיים באמצעות חומרי בנייה ממוחזרים, בריכות אגירה תת-קרקעיות לאיגום מי גשמים, שאיבת גז מתאן מבטן ההר, הנוצר מהתפרקות הפסולת ומשמש כיום להפקת אנרגיה ירוקה המסייעת להפחתת גזי החממה.

לאחר סיור מודרך בפארק, כולל עלייה אל ההר והליכה קצרה וקלה בשטחים הפתוחים, נצא מאתר זה וניסע לביקור בחברת קוקה קולה, שם נבקר במרכז המבקרים ונקבל הסבר על תהליכי הייצור. כל אחד מהמבקרים יקבל הפתעה ותשורה קטנה מטעם החברה.

לאחר הביקור במפעל קוקה קולה נצא לכיוון גני התערוכה ליריד "חבר".

לצורך ביקורנו ביריד "חבר" יש להצטייד בתעודת "צוות", והחשוב מכל הינו כרטיס אשראי "חבר". ללא כרטיס זה לא יוכלו החברים לקבל את השי המסורתי במידה ויחולק, וכן לא יוכלו לרכוש מהמוצרים אשר בתערוכה. לתשומת ליבכם.

היציאה ליום סיור זה תהיה בשעה 06:40 מזיכרון יעקב, דרך בנימינה, פרדס חנה וחדרה.

עלות הסיור 30 שקלים לאדם, לא כולל ארוחת צהריים, שתהיה חופשית ע"ח החבר. יש להצטייד בכריכים לארוחת הבוקר.

נבקשכם לעמוד בלו"ז עפ"י ההודעה שתועבר בנפרד לגבי האיסוף.

נא הירשמו והעבירו התשלום בהקדם למשרד הסניף. כל הקודם זוכה.


תאריך 27/08/2012 06:40
מיקום יציאה מנקודות האיסוף הרגילות
לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד